RONAN ENGINEERING

60 yılı aşkın bir süredir Ronan Engineering, güvenilir ve öncü enstrümantasyon sistemleri üretmektedir. Kritik proses kontrol noktalarının gerçek zamanlı izlenmesi ve ölçümlerinin sağlayıcıları olarak Ronan, dünyanın en büyük tesislerinden, fabrikalarından, hastanelerinden ve tesislerinden bazılarının güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamıştır. Ronan, Kentucky ve Birleşik Krallık’ta üretim, satış ve servis tesisleri kurmuştur.

RONAN ENGINEERING

01

01

RONAN radyometrik seviye ölçüm sistemi , en karmaşık ve zor proses şartlarında X96S veya X96 I/R transmitterleri ile ölçüm yapabilmektedir.

02

RONAN sistemleri , kelepçelerle boru dışına veya içine monte edilebilir.

02

03

03

RONAN temassız ağırlık ölçüm sistemi , konveyör bantlarında ve kuru ürün ölçümlerinde ekonomik ve hassas bir yöntem sunar.

04

Sistem belli bir seviyedeki materyali algılar , en aşındırıcı , dar ve sıcak konumlarda temassız ölçüm özelliği ile önemli bir avantaja sahiptir.

04

05

05

Kalıplarda seviye ölçümü için üretilmiş bu sistem 10 ms tekrar hızı ile eşsizdir.

Eriyik metal seviyesi için en yeni en hızlı ve bakım maliyeti en düşük çözümü sunmaktadir.

06

XSD-1000 sistemi , en düşük gamma ışınları bile algılama özelliğine sahiptir. Geri dönüşüm ve yeni üretim metal yığınlarında bulunabilecek radyoaktiviteyi ölçmek için son derece faydalıdır.

06

1995

Yılında Endüstriyel Otomasyon ve Mühendislik Alanlarında Faaliyet Göstermek Üzere Kurulmuştur.

0 +

PROJE

0 +

MÜŞTERİ

0

DANIŞMANLIK

0 +

MÜHENDİSLİK

İletişime Geç!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişime Geç!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?