MOTHERWELL TANK GAUGING

Motherwell, dökme sıvı depolama endüstrisi için yüksek doğrulukta radar seviye vericileri, radar göstergeleri ve otomatik tank ölçme sistemleri üretmektedir. Ürünlerimiz, toplu sıvı depolama endüstrisine uyacak şekilde özel olarak yazılmış, kendimiz de dahil olmak üzere ATG sistemlerine bağlanabilen Radar Seviye Vericileri ve Servo göstergelerini içerir.

Tank radar göstergelerimiz kendi başlarına veya her büyüklükteki tank çiftliklerini ve rafinerileri izlemek için dünya çapında kullanılan tank ölçüm sistemimizle tedarik edilebilir. Tank ölçüm sistemimiz, piyasadaki çoğu gösterge ve yazılıma bağlanır.

MOTHERWELL TANK GAUGING

01

01

TANK SEVİYE ÖLÇÜMÜ

8900d , depolama tankları için üretilmiş yüksek hassasiyete sahip ve satış hareketleri sertifikalı radar tip seviye ölçerdir. DCS/SCADA ana sistemleriyle entegre olabilen bu cihaz tüm geçerli standat
sertifikalarına sahiptir.

02

TANK SEVİYE ÖLÇÜMÜ

2800i, yüksek hassasiyete sahip servo motor tipi bir seviye ölçer olup satış hareketleri sertifikasına sahiptir. Olabilecek en az miktarda hareketli parçaya sahip , güvenilir,sağlam ve çok
yönlü bir cihazdır.

02

03

03

TANK SEVİYE ÖLÇÜMÜ

Bu ürün , +/- 3 mm hassasiyetle ölçüm yapan SIL2 fonksiyonel güvenlik sertifikasına sahip bir cihazdır. Seviye ölçümü yapabildiği gibi taşma önleme amaçlı da kullanılabilir.
Özellikle küçük proses tanklarında ekonomik çözüm sunar.

04

Intrinsically Safe özellikte çoklu dirençli termometreler ( MRT ) yüksek hassasiyetleri ile ideal bir ortalama sıcaklık ölçümü sağlarlar.
Tank dibinde biriken su seviyesi ölçümü opsiyonel olarak yapılabilir.

04

05

05

Tankların yanında buluna tanka ürün giriş/çıkış vanalarının uzaktan kontrolü pompaların açılıp kapatılması ve diğer yan cihazların kumandası için tasarlanmış bir sistemdir.

06

Motherwell sistemi MTG5700 yazılımı ile depolama tanklarının olduğu her tesiste yaygın olarak kullanılan ölçeklendirilebilr bir tank çiftliği otomasyonudur. Tekli ve çoklu bilgisayar client/server alternatifleri ve yine tekli/çoklu yedekleme seçenekleri mevcuttur.

06

07

07

Sistem, depolama tanklarında kullanılan güvenlik enstruman sistemi ( SIS ) olarak tasarlanmıştır. Taşma riskinin olduğu durumlarda algılama,haber verme ve müdahele etme özelliklerine sahiptir.

1995

Yılında Endüstriyel Otomasyon ve Mühendislik Alanlarında Faaliyet Göstermek Üzere Kurulmuştur.

0 +

PROJE

0 +

MÜŞTERİ

0

DANIŞMANLIK

0 +

MÜHENDİSLİK

İletişime Geç!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
İletişime Geç!
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?